Newsletter Inspiration

Pokud Vaše společnost již využívá služeb společnosti Krauthammer, nemusíte vyplňovat níže uvedené informace. Informace obdržíte automaticky jako část našeho informačního servisu. Samozřejmě máte možnost kdykoliv se odhlásit.

Pokud nejste naším zákazníkem, prosíme o vyplnění těchto informací, jako souhlas s přijímáním našeho elekronického newsletteru Inspiration (odborné články a výzkum).

Políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Pokud Vaše společnost již využívá služeb společnosti Krauthammer, nemusíte vyplňovat níže uvedené informace. Informace obdržíte automaticky jako část našeho informačního servisu, se samozřejmou možností kdykoliv se odhlásit,
Pokud nejste naším zákazníkem, prosíme o vyplnění.

O Vaší společnosti (nepovinné údaje)

Pro lepší vyhovění Vašim požadavkům uvítáme i vyplnění níže uvedených informací.

Získané informace slouží pouze k účelům společnosti Krauthammer pro komunikaci a poskytování informací, v souladu s Ochranou osobních údajů a interní politikou společnosti Krauthammer. Informace budou drženy v tajnosti a nebudou poskytovány dále třetím stranám. Za účelem zlepšování našich služeb a obsahu je možný monitoring využití e-mailů a newsletters, které jsme rozeslali.
Jsme zavázáni chránit Vaše soukromí. Pokud nesouhlasíte s poskytnutím této informace, klikněte prosím na tlačítko “Zpět” ve Vašem prohlížeči, nebo jednoduše zavřete toto okno.
Po odsouhlasení této informace dáváte rovněž souhlas s jejím užitím za výše popsaných podmínek a jejím šířením v naší společnosti za těmito účely. Máte ovšem možnost se kdykoliv odhlásit.

CAPTCHA
Tato otázka slouží k omezení rozesílání spamu. Prosím, napište správný výsledek. Děkujeme za pochopení.
2 + 2 =
Zadejte výsledek jednoduchého příkladu, např. pro 1+3 zadejte 4.

Research

Každý nový manažer velmi rychle zjistí, že v managementu je velmi těžké dělat „všechno“ správně. Letošní zpráva o manažerských postupech a přístupu zaměstnanců tzv. Krauthammer Observatory, to jen potvrzuje.

Video

See video
Manage your time

2011 — 2017 © Krauthammer International